• obrazekobrazek
obrazek

91% skuteczności

Zadowolenie klienta – to klucz do sukcesu. Mierzenie opinii o produkcie i śledzenie poziomu satysfakcji klientów daje przedsiębiorstwu cenne wskazówki a klientom świadomość, że ich zdanie jest ważne i poczucie, że mogą mieć wpływ na produkt. Celem przeprowadzenia badania o kuracji Bust-Up Line było uzyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji o opinii klientek na temat oferowanych im produktów New Look Bust-Up i Busti Serum.

New Look Bust-Up to suplement diety zawierający składniki aktywne pochodzenia naturalnego, opracowany do powiększania oraz ujędrniania kobiecego biustu.

Badanie dotyczące kuracji Bust-Up Line Zostało Przeprowadzone na losowo wybranych klientach Promediq’a Sp. Z. o. o., które w dniach od 1 maja do 31 sierpnia 2010 r. złożyły zamówienie telefonicznie bądź internetowe bezpośrednio u producenta na produkty New Look Bust-Up i Busti Serum.


Długość stosowania kuracji

wykres1

Respondentki najczęściej deklarowały, iż stosują kurację od 4 do 8 tygodni. 28% kobiet stosowało kurację powyżej 8 tygodni, niewiele mniej, bo 24% zażywało tabletki od 2 do 4 tygodni.

Intensywność kuracji

wykres2

Ponad 60% kobiet deklaruje zażywanie od 2 do 3 tabletek dziennie, a 29% stosuje kurację intensywniejszą, spożywając 4, 5 lub 6 tabletek na dobę. Wśród badanych znalazły się ponadto kobiety stosujące kurację podtrzymującą. Średnio kobiety zażywają 3,2 tabletki na dobę.

Okres po którym kobiety dostrzegają zmiany

wykres3

Pierwsze subiektywne efekty zmian odczuwalne są w 41% przypadków po okresie od 2 do 4 tygodni. 39% kobiet zauważyło zmiany między 4 a 8 tygodniem. Działania preparatu nie odczuło 9% kobiet. Średnio na pierwsze efekty kobieta oczekuje 3,8 tygodniach.

Skuteczność preparatu w kategorii:
powiększanie i ujędrnianie

wykres4

Jeżeli chodzi o ogólną ocenę skuteczności preparatów New Look Bust-Up najczęściej kobiety wskazały 5 w skali sześciostopniowej, gdzie 1 oznacza brak skuteczności działania preparatu a 6 wskazywała najwyższą skuteczność. Oceny poniżej 3 stanowiły zaledwie 13% wszystkich not. Średnia ogólna ocena skuteczności działania preparatu to 4,73.

Kobiety pozytywnie oceniają skuteczność preparatu zarówno jako powiększającego biust jak i ujędrniającego. W kwestii oceny skuteczności tabletek w powiększaniu biustu średnia ocena to 4,76. Średnia arytmetyczna skuteczności ujędrniania kobiecego biustu to 4,55, przy czym wartość równą 5 wskazało 67% badanych.

Okres po którym kobiety dostrzegają zmiany

wykres5

Marka Keloo w ofercie obok tabletek New Look Bust-Up posiada również Busti Serum. Kosmetyk ten cieszy się zdecydowanie mniejszą popularnością niż tabletki. 7% badanych kobiet deklarowało zakup zarówno tabletek jak i Busti Serum – Serum intensywnie ujędrniające biust. 57% z nich stwierdziła, że stosowanie New Look Bust-Up i Busti Serum razem wzmacnia działanie kuracji, przez co uzyskuje się lepsze efekty.

Ocena skuteczności new look bust-up’u w powiększaniu biustu w zależności od ilości zażywanych tabletek

wykres6

Najwyżej skuteczność preparatu oceniają osoby, które stosują kurację intensywną spożywając codziennie 6 tabletek. Wysokie noty przyznawały osoby stosujące w momencie przeprowadzania badania kurację podtrzymującą. W miarę spadku intensywności kuracji spada również skuteczność działania preparatu.

Ocena skuteczności preparatu w zależności od długości stosowania kuracji

wykres6

Najniżej skuteczność preparatu oceniają kobiety najkrócej stosujące kurację. Żadna kobieta stosująca kurację poniżej 2 tygodni nie dała najwyższej noty. Najwyższe oceny przyznają kobiety stosujące kurację powyżej 8 tygodni.

Podsumowanie

  New Look Bust-Up i tożsamy pod względem składu New Look Bust-Up Duo, jest preparatem wpływającym na wielkość kobiecego biustu. Skuteczność preparatu potwierdza 91% kobiet stosujących tabletki.

  Działanie preparatu jest widoczne przed upływem 8 tygodni w 89% przypadków, a w 52% kobiet zmiany dostrzegalne były przed 4 tygodniem od rozpoczęcia stosowania kuracji. Średni okres oczekiwania na efekty to 3,8 tygodnia.

  Długość stosowania kuracji ma wpływ na efekty zażywania preparatu. Im dłużej kobieta stosuje kurację tym lepsze efekty uzyskuje.

  Stosowanie kuracji uzupełniającej 57% kobiet potwierdza że uzyskały lepsze rezultaty stosując New Look Bust-Up i Busti Serum razem.

 

Produkty serii Bust-Up Line
dostępne są w sklepach i aptekach

Sklep internetowy Keloo

Wygodne i bezpieczne zakupy w sklepie Keloo

 • Atrakcyjne Ceny
 • Błyskawiczna wysyłka
 • Bezpieczne płatności
 • Profesjonalna obsługa Klienta
 • Możliwość zamówienia bez rejestracji
Do Sklepu
Zapraszamy do współpracy

Jesli chcesz nawiązać z nami współpracę handlową wyślij do nas e-mail i podaj czym jesteś zainteresowany. Możesz również skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży i Marketingu